2018 Yeni Model Araçlar

Markalar tarafından satışa sunulan en yeni ve en güçlü araçları sizler için derledik.

Araba piyasası, günümüzde oldukça büyük ve çok dikkat çekici hacmi barındırmaktadır. Özellikle teknolojik gelişmelerle birlikte çok daha fazla gelişen ve güç anlamında adeta ağzı açık bırakacak seviyeye ulaşmış olan arabaların her sene yeni teknolojiler ve eklemelerle bezenmiş olan modelleri karşımıza çıkmaktadır. Günümüze gelindiğinde her bütçeye uygun ve her ihtiyaca yanıt verebilecek düzeyde çok çeşitli araçlar ile karşı karşıya kalmış durumdayız. Bizde bu noktada sizlere çeşitli bilgiler aktarmak amacıyla 2018 yılının en yeni ve en son teknolojilere sahip yeni araçlarını sizlere aktarmaya çalışacağız. Özellikle yeni arabalara ilgili olan ve en son araba teknolojisi hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için bu içeriğimiz, ciddi anlamda yarar sağlayacak ve memnun edecektir. Bahsedeceğimiz araba modelleri, tüm dünyada merakla beklenen ve çıkış tarihi oldukça yaklaşan araçlardır. Bu araçları ülkemizde bekleyen kişilere şu bilgiyi de aktarmak gerek, az sonra bahsedeceğimiz araçların birçoğu yakın zamanda Türkiye pazarında satışa sunulacaksa da yine de önemli bir kısmı maalesef ki ülkemize gelmeyecek olan modellerdir. Bu bilgiyi de aktardıktan sonra yeni araç modellerini paylaşmaya başlayalım.

2018

İlk bahsedeceğimiz araç Renault model araçtır. Renault markası hakkında bilgi sahibi olanlar ve markayı takip edenlerin hatırlayacağı bir model serisi olan Alpine, yeni modeliyle 2018 yılında tekrar karşımıza çıkacak. Alpine A110 2018 isimli bu yeni modelin, çok güçlü bir araç olduğunu en baştan söylemek gerek. Özellikle motor gücüyle dikkatleri üzerine toplayan Alpine A110 2018, 252 HP motor gücüne sahiptir. Hız anlamında da çok güçlü ve dikkat çekici olan Alpine A110, 0’dan 100 kilometreye çıkması sadece 4.5 saniye gibi bir sürede gerçekleşiyor. Diğer taraftan Türkiye’de bu modeli bekleyenlere kötü bir haberimizi de belirtmekte yarar var. Zira Renault Alpine A110, Türkiye pazarına girmeyecek yani satışa sunulmayacak. Koleksiyonerler tarafından merakla takip edilen aracın tasarımının da oldukça başarılı olduğunu sözlerimize eklemeden geçmeyelim.

en

2018 Yılının bir diğer beklenen araç da Aston Martin Vantage 2018 modelidir. Özellikle Türkiye’de pek fazla bilinmeyen bu modelin 4 litre ve V8 motor özellikleriyle karşımıza çıkacak. Yine bir önceki model gibi motoru oldukça güçlü ve üst segment bir otomobil olan Aston Martin Vantage, tam 503 HP gibi güçlü bir motora sahip olacak. Maalesef bu modelin de Türkiye pazarına giriş yapması ihtimali oldukça düşük görünüyor. Ki zaten ülkemize geldiği takdirde çok yüksek bir fiyata sahip olacağını öngörmek de çok zor olmasa gerek. 2018 Yılının dikkat çeken araçlardan diğerleri ise BMW M3 CS 2018, Active Tourer 2018 şeklindedir. Bu araçların da yine çok güçlü özellikler barındırdığını ekleyelim.

2018 Yeni Model Araçlar