Biz Kimiz?

Bursabuluyor.com, profesyonel ekip tarafından online ilan sektöründeki eksikliği tamamlamak adına 2016 senesinde yayın hayatına başladı. Müşteri memnuniyetini yükseltmeyi ve hızlı çözümler sunmayı ilke edinmiştir. Gayrimenkul, Araba, Sıfır ve İkinci el ürün sahiplerini hızlı bir şekilde alıcı veya kiracıyla buluşturan bursabuluyor.com, aynı zamanda herhangi ihtiyacınız olan binlerce değişik ürüne kolay ulaşmanıza olanak sağlar.

En güncel ve ayrıntılı ilanların yayınladığı bursabuluyor ile mutluluğu yakala!

Bursabuluyor gelişmiş altyapı sistemiyle hizmet sunar

Araba, otomobil, bina, arsa, konut, daire veya günlük ev ve araç gereç aramalarınızı kolaylaştıracak sistematiğe sahip olan bursabuluyor, ayrıntılı arama, filtreleme, birden fazla görsel, en güncel ilanları listeleme ve istediğiniz fiyat aralığında arama tercihlerini sunma gibi kolaylıkları yaşatıyor. Bursabuluyor.com ile bölgenizdeki satılık araba, otomobil, arsalara, binalara, dükkan ve ofislere, Türkiye’nin daha farklı yerlerindeki taşınmaz mal satışlarına hemen ulaşabilirsiniz.

Hızdan başınızı döndürecek ilan sitesi!

Al, sat, kirala sloganı çerçevesinde hizmet sunan Bursabuluyor, gayrimenkul, araba, araç gereç sahiplerini ve  ihtiyacı olan kişilerin memnuniyetini hedefliyor. Elinizdeki taşınmazları erkenden satmak  ve acil finansal ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız, bursabuluyor ile mutluluğa bir adım daha yakınsınız.

Kurumsal ve bireysel çözümlerin en iyi adresi!

Kurumsal emlak ofisleri ve araba galerileri için en uygun ilan sitelerinden biri konumunda bulunan bursabuluyor.com, aynı zamanda bireysel müşterileri için de verimli sonuçlar sunuyor. Elinizdeki vasıta, dükkan, arsa, ofis, daire veya fabrikalarınızı satmak ya da kiralatmak için bursabuluyor sitesini kullanabilirsiniz.

Uzman pazarlama ekibiyle gayrimenkul arayan kişilere ulaşan bursabuluyor, hedef kitleye ulaşma oranı itibariyle en iyi emlak sitelerinden birisi konumundadır. Bu nedenle yayınlanılan ilanlara yönelik cevaplar yüksek seviyededir.

Bursabuluyor.com 'da her şeye bir çözüm var!

Bursabuluyor ilan sitesi, aradığı gayrimenkulü, vasıtayı, sıfır ve ikinci el ürünleri hiçbir yerde bulamayanlara üstün yayın kalitesiyle çözüm sunuyor. Arzu ettiğiniz gayrimenkulün veya vasıtaların özelliklerini detaylı aramadan aratmanız yeterlidir. Gereksinim duyduğunuz gayrimenkul, vasıta özelliklerini tamamen veya kısmı derecede karşılayabilen dönüşler en kısa zamanda yapılacaktır.

Neden Bursabuluyor.com? Hızlı kontrol listesi…

2016 senesinde kurularak, online emlak hizmeti kalite standartlarını yükselten bursabuluyor, hızlılık esasına en çok önem veren ilan sitesi olma özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra diğer özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür.

  1. Gelişmiş ilan yayınlama sistemine sahiptir. Gayrimenkul, Vasıta satmak isteyen kurumsal ofislere veya bireysel kullanıcılarına en iyi ilan formatını sunar.
  2. Hedef odaklı pazarlama stratejisi sayesinde yayınlanan ilanların amacına ulaşmasını mümkün kılar.
  3. Sıfır ve ikinci el araba, araçve gereç ihtiyacı olan kişiler için de bölge, fiyat, kiralık veya satılık, dükkan, konut, daire gibi kriterlere uyumlu sonuçlar sunar.

     

Bursabuluyor.com, Bursa'nın İlan ve Alışveriş Sitesi!