Bursabuluyor.com Yardım Paneline Hoşgeldiniz
 

Bursabuluyor.com yardım panelinde, bireysel ya da kurumsal üyelik işlemleri, üye paneli kullanımı, gayrimenkul ilanı oluşturma, vitrin alanları, vb. konularda size yardımcı olacak bilgilere ulaşabileceksiniz. Bu panelde yardım istediğiniz konuyla ilgili anahtar kelime araması yapabilir ya da sol bölümde bulunan ana başlıklardan size uygun olanı seçerek sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Yardım bölümünde sorununuz için bir cevap bulamadıysanız destek@bursabuluyor.com  adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Sık Sorulan Sorular:
 

Soru: Nasıl Üye Olurum?

Tüm sayfalarımızda sağ üst bölümde yer alan “Ücretsiz İlan Ver” butonuna tıklayarak bireysel veya kurumsal üyelik formlarına ulaşabilirsiniz. Üyelik formlarımızı eksiksiz doldurarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Üye olmak için lütfen tıklayınız.

Soru: Şifremi Unuttum

Bursabuluyor.com üye panelinize giriş yapmak için kullandığınız şifrenizi unutmanız durumunda "Şifremi Unuttum" linkine tıklayınız. Açılan sayfaya üyelik oluşturma esnasında kullandığınız e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz en kısa sürede e-posta adresinize ulaşacaktır.

 

Soru: Bireysel Üyelik Ücretli midir?

Bursabuluyor.com üyeliği bireysel kullanıcılarımız için sınırsızdır ve ücretsizdir. Bireysel kullanıcılarmız tüm kategorilerde satılık veya kiralık ilanlarını hiçbir ücret ödemeden yayınlayabilirler.

 

Soru: Kurumsal üyelik ücretli midir?

Evet, sitemize kurumsal üye olabilmek için size uygun üyelik paketlerinden birini, uygun ödeme koşulları ile satın almanız gerekmektedir.

 

Soru: Kurumsal üyelik ücretleri nedir?

Kurumsal üyelik fiyatları ile ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 

Soru: Bursabuluyor.com vitrin alanlarında yer almak için ne yapmalıyım?

Gayrimenkul, vasıta, sıfır – ikinci el ürünler, araç gereç  ilanlarınızı sisteme girdikten sonra, doping seçenekleri içinden seçeneklerinden birini seçerek, ilanınızı ana sayfada bulunan vitrin ve diğer reklam alanlarında yayınlayabilirsiniz.

 

Bursabuluyor.com, Bursa'nın İlan ve Alışveriş Sitesi